Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Lefort
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Lefort

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc77986,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,469 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMauritaniaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex20,5/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
539
Passzpontosság
53,50 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,46
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,50
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
51,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,35

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
779 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,662026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Mauritania · Játékos
20,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,43 Passzpontosság52 %
82% adatlefedettségStabil forma
Ligue 12026Angers · Védő
34,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc689 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság53,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–0
Lyon–Angers

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság46 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Angers–Lorient

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz71Passzpontosság62 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Stade Brestois 29–Angers

KezdőD · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés4,80Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság39 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli2–1
Benin–Mauritania

Kezdő90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz62Passzpontosság52 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Angers–Estac Troyes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,66Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz77Passzpontosság70 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Le Havre–Angers

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Angers–Rennes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés4,96Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz63Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Auxerre–Angers

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság33 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Angers–Lille

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz72Passzpontosság62 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap239 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap779 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,93
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55419000,006,520,212,15
Utolsó 109779000,006,460,461,50
Utolsó 209779000,006,460,461,50
Hazai4 meccs
360perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli5 meccs
419perc0gól0gólpassz6,28értékelés
Kezdőként9 meccs
779perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 08. 23.
  2. 7,22026. 08. 29.
  3. 5,02026. 09. 06.
  4. 6,42026. 09. 12.
  5. 7,72026. 09. 19.
  6. 6,42026. 09. 29.
  7. 4,82026. 10. 10.
  8. 7,12026. 10. 25.
  9. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
239 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,35 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.90′
  2. K08.29.90′
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.90′
  6. K09.29.90′
  7. K10.10.59′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
419perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
779perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc419
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,52

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc39/1060,00
Gólpassz / 90 perc43/1060,00
Átlagértékelés61/1066,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.