Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Adjei
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Adjei

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc70888,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,958 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLorientLigue 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex50,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
432
Passzpontosság
54,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,25
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,05
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
64,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
708 perc
Átlagértékelés
6,95
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,442026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Lorient · Védő
50,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc708 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,95 Passzpontosság54,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–2
Lorient–Stade Brestois 29

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság54 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Angers–Lorient

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság32 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Lorient–Monaco

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság33 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Lorient–Paris FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Le Mans–Lorient

KezdőD · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság46 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Lorient–Toulouse

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság61 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Lens–Lorient

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,35Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság54 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Lorient–Estac Troyes

KezdőD · 93 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz88Passzpontosság79 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap708 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55435000,006,870,411,86
Utolsó 108708000,006,950,253,05
Utolsó 208708000,006,950,253,05
Hazai5 meccs
453perc0gól0gólpassz7,04értékelés
Idegenbeli3 meccs
255perc0gól0gólpassz6,79értékelés
Kezdőként8 meccs
708perc0gól0gólpassz6,95értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 29.
  2. 7,42026. 09. 05.
  3. 6,72026. 09. 12.
  4. 6,72026. 09. 19.
  5. 7,42026. 10. 10.
  6. 7,12026. 10. 18.
  7. 6,42026. 10. 25.
  8. 6,82026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.93′
  2. K09.05.90′
  3. K09.12.90′
  4. K09.19.75′
  5. K10.10.90′
  6. K10.18.90′
  7. K10.25.90′
  8. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
435perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
708perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,95értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc435
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc65/1060,00
Gólpassz / 90 perc71/1060,00
Átlagértékelés11/1066,95

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.