Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Aguilar
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Aguilar

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc85271,0 perc/meccs
Gól + gólpassz40,42 / 90 perc
Átlagértékelés6,8912 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLensLigue 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex58,4/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
1
Gól / 90
0,32
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
11
Kaput talál
3
Lövés pontossága
27,30 %
Gólkonverzió
27,30 %

Passz és kreativitás

Passz
503
Passzpontosság
45,80 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,27
Sikeres csel
4
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
27
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
4,23
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
55,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
852 perc
Átlagértékelés
6,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,172026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Lens · Középpályás
58,4index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc620 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,29 Értékelés6,90 Passzpontosság45 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Lens · Védő
49,6index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc232 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,78 Értékelés6,86 Passzpontosság47,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Trophée des Champions2026Lens · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai1–9
Lens–Como

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,25Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz71Passzpontosság64 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lille–Lens

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság35 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Paris FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz81Passzpontosság75 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Club Brugge KV–Lens

KezdőD · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság47 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Estac Troyes–Lens

KezdőM · 72 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,17Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz32Passzpontosság30 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Lens–Sporting CP

Csereként beálltD · 32 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság22 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Lyon

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz2Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Monaco–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság34 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Le Mans–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz55Passzpontosság50 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Slavia Praha–Lens

KezdőD · 28 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,47Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Lens–Lorient

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Strasbourg–Lens

Csereként beálltD · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Lens–Paris Saint Germain

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap546 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap852 perc12 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55424200,427,070,423,40
Utolsó 1010754310,486,961,193,82
Utolsó 2012852310,426,891,274,23
Hazai5 meccs
372perc1gól0gólpassz6,78értékelés
Idegenbeli7 meccs
480perc2gól1gólpassz6,97értékelés
Kezdőként10 meccs
792perc3gól1gólpassz7,01értékelés
Csereként2 meccs
60perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 10.
  2. 7,32026. 09. 13.
  3. 6,42026. 09. 18.
  4. 6,82026. 10. 09.
  5. 6,32026. 10. 13.
  6. 8,22026. 10. 17.
  7. 6,42026. 10. 21.
  8. 6,82026. 10. 24.
  9. 6,72026. 10. 30.
  10. 7,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
546 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
213,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.28′
  2. K09.13.90′
  3. K09.18.90′
  4. K10.09.90′
  5. C10.13.32′
  6. K10.17.72′
  7. K10.21.82′
  8. K10.24.90′
  9. K10.30.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
424perc2gól0gólpassz0,42G+GP / 907,07értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
754perc3gól1gólpassz0,48G+GP / 906,96értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc424
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,07

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/1840,78
Gólpassz / 90 perc80/1840,00
Átlagértékelés29/1846,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.