Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFerencvárosi TCNB I · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex55,9/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
430
Passzpontosság
38,60 %
Kulcspassz
23
Kulcspassz / 90
2,53
Sikeres csel
8
Cselezési siker
47,10 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
18
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
3,64
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
12
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,22
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
817 perc
Átlagértékelés
6,84
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,492026. 09. 03.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés30 nap367 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés90 nap817 perc14 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,78
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
277
0
1
0,32
5,54
3,90
4,22
Utolsó 10
10
637
0
2
0,28
5,50
2,68
3,81
Utolsó 20
15
817
0
3
0,33
5,70
2,53
3,64
Hazai8 meccs
450perc0gól1gólpassz5,81értékelés
Idegenbeli7 meccs
367perc0gól2gólpassz5,59értékelés
Kezdőként15 meccs
817perc0gól3gólpassz5,70értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,52026. 09. 03.
7,02026. 09. 06.
6,22026. 09. 17.
0,02026. 09. 20.
6,62026. 10. 10.
7,42026. 10. 15.
6,42026. 10. 18.
0,02026. 10. 22.
7,22026. 10. 25.
6,72026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc277Gól0Gólpassz1Átlagértékelés5,54
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc55/800,00
Gólpassz / 90 perc2/800,43
Átlagértékelés13/806,91
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.