Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Hartel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Hartel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc66774,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,40 / 90 perc
Átlagértékelés7,068 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHannover 962. Bundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex60,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,40
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
8
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
330
Passzpontosság
41,30 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
2,16
Sikeres csel
7
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
1,48
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
43,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
667 perc
Átlagértékelés
7,06
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,972026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga2026Hannover 96 · Középpályás
60,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc577 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,47 Értékelés7,10 Passzpontosság40,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Hannover 96 · Támadó
36,2index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,81 Passzpontosság43 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,39Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz39Passzpontosság31 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz53Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz23Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Hannover 96–FC St. Pauli

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz30Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres6 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Hannover 96–VfL Bochum

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,97Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Hannover 96–Karlsruher SC

KezdőM · 61 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,65Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 0Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz85Passzpontosság75 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Hannover 96–VfL Wolfsburg

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap258 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap336 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap667 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55426200,427,102,321,90
Utolsó 109667300,407,062,161,48
Utolsó 209667300,407,062,161,48
Hazai6 meccs
409perc3gól0gólpassz7,25értékelés
Idegenbeli3 meccs
258perc0gól0gólpassz6,75értékelés
Kezdőként9 meccs
667perc3gól0gólpassz7,06értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,92026. 08. 30.
  3. 7,72026. 09. 04.
  4. 6,52026. 09. 11.
  5. 8,02026. 09. 20.
  6. 6,42026. 10. 17.
  7. 6,92026. 10. 25.
  8. 6,82026. 10. 28.
  9. 7,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 258 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
258 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
336 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
222,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.04.61′
  4. K09.11.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.17.78′
  7. K10.25.78′
  8. K10.28.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
426perc2gól0gólpassz0,42G+GP / 907,10értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
667perc3gól0gólpassz0,40G+GP / 907,06értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc426
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,10

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/990,54
Gólpassz / 90 perc31/990,00
Átlagértékelés13/997,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.