Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Emmanuel Iyoha
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Emmanuel Iyoha

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc33948,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,27 / 90 perc
Átlagértékelés6,914 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezon1. FC Magdeburg2. Bundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex48,6/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,27
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
85
Passzpontosság
17,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,33
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,92
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
61,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
339 perc
Átlagértékelés
6,91
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,692026. 09. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga20261. FC Magdeburg · Támadó
48,6index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc264 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,34 Értékelés7,09 Passzpontosság17,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa20261. FC Magdeburg · Támadó
22,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc75 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,37 Passzpontosság17 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli6–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,69Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap75 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap75 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap339 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55165100,557,031,641,64
Utolsó 107339100,276,911,332,92
Utolsó 207339100,276,911,332,92
Hazai2 meccs
90perc–gól0gólpassz7,20értékelés
Idegenbeli5 meccs
249perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Kezdőként7 meccs
339perc1gól0gólpassz6,91értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 30.
  2. 6,42026. 09. 06.
  3. 7,72026. 09. 18.
  4. –2026. 10. 18.
  5. –2026. 10. 24.
  6. 6,42026. 10. 28.
  7. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 75 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
75 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
75 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
339,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.90′
  2. K09.06.84′
  3. K09.18.90′
  4. K10.18.–
  5. K10.24.–
  6. K10.28.75′
  7. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
165perc1gól0gólpassz0,55G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
339perc1gól0gólpassz0,27G+GP / 906,91értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc165
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc18/420,34
Gólpassz / 90 perc23/420,00
Átlagértékelés11/427,09

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.