Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Rossipal
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Rossipal

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc27655,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,404 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDynamo Dresden2. Bundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex39,7/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
143
Passzpontosság
34,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,65
Sikeres csel
3
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
4,89
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
58,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
276 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,962026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga2026Dynamo Dresden · Védő
39,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc253 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,21 Passzpontosság35,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Dynamo Dresden · Védő
35,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc23 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 903,91 Értékelés6,96 Passzpontosság7 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz39Passzpontosság30 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz1Értékelés6,96Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Holstein Kiel–Dynamo Dresden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Dynamo Dresden–1. FC Magdeburg

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Dynamo Dresden–Hertha BSC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz59Passzpontosság43 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Dynamo Dresden–VfL Bochum

KezdőD · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság30 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap113 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap113 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap276 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55276010,336,400,654,89
Utolsó 105276010,336,400,654,89
Utolsó 205276010,336,400,654,89
Hazai4 meccs
186perc0gól1gólpassz6,33értékelés
Idegenbeli1 meccs
90perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Kezdőként5 meccs
276perc0gól1gólpassz6,40értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,02026. 09. 05.
  3. 6,02026. 09. 19.
  4. 7,02026. 10. 28.
  5. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 113 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
113 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
113 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
276,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K09.05.73′
  3. K09.19.90′
  4. N10.18.–
  5. N10.25.–
  6. K10.28.23′
  7. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
276perc0gól1gólpassz0,33G+GP / 906,40értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
276perc0gól1gólpassz0,33G+GP / 906,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc203
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/850,00
Gólpassz / 90 perc25/850,00
Átlagértékelés58/856,21

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.