Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Engin
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Engin

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc26638,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,425 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMuğlaspor1. Lig · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex28,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
88
Passzpontosság
22,90 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,02
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,35
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
45,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
266 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
1. Lig2026Muğlaspor · Támadó
28,0index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc266 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,42 Passzpontosság22,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli6–0
Kayserispor–Muğlaspor

KezdőF · 5 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Manisa F.K.–Muğlaspor

KezdőD · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Muğlaspor–Bursaspor

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,68Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Muğlaspor–Iğdır FK

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Sivasspor–Muğlaspor

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Muğlaspor–Vanspor FK

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Muğlaspor–Boluspor

Csereként beálltF · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Muğlaspor–Bandırmaspor

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap5 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap258 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap266 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55258000,006,351,051,40
Utolsó 107266000,006,421,021,35
Utolsó 207266000,006,421,021,35
Hazai3 meccs
98perc0gól0gólpassz6,19értékelés
Idegenbeli4 meccs
168perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Kezdőként6 meccs
258perc0gól0gólpassz6,35értékelés
Csereként1 meccs
8perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 28.
  2. –2026. 09. 13.
  3. –2026. 09. 18.
  4. 7,32026. 10. 11.
  5. 5,72026. 10. 15.
  6. 6,22026. 10. 19.
  7. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 5 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
5 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
5 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
258 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.28.8′
  3. N09.06.–
  4. K09.13.–
  5. K09.18.–
  6. K10.11.90′
  7. K10.15.90′
  8. K10.19.73′
  9. K11.02.5′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
258perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,35értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
266perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc258
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,35

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.