Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Kerk
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Kerk

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc38347,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,47 / 90 perc
Átlagértékelés6,857 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonZaglebie LubinEkstraklasa · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex56,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,47
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
3
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
122
Passzpontosság
13,70 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
2,82
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,17
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
42,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
383 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,732026. 10. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Zaglebie Lubin · Középpályás
56,0index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc383 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,47 Értékelés6,85 Passzpontosság13,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,73Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól1Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz21Passzpontosság12 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Cracovia Krakow–Zaglebie Lubin

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Zaglebie Lubin–Pogon Szczecin

Csereként beálltM · 51 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap61 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap210 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap383 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55242200,745,372,231,12
Utolsó 108383200,475,992,821,17
Utolsó 208383200,475,992,821,17
Hazai5 meccs
227perc1gól0gólpassz5,20értékelés
Idegenbeli3 meccs
156perc1gól0gólpassz7,31értékelés
Kezdőként7 meccs
332perc2gól0gólpassz5,86értékelés
Csereként1 meccs
51perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 23.
  2. 6,92026. 08. 29.
  3. 6,92026. 09. 07.
  4. 0,02026. 09. 12.
  5. 6,12026. 09. 20.
  6. 6,62026. 10. 18.
  7. 7,72026. 10. 23.
  8. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 127 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
61 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
127 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
210 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
191,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.45′
  2. C08.29.51′
  3. K09.07.45′
  4. K09.12.0′
  5. K09.20.32′
  6. N10.10.–
  7. K10.18.83′
  8. K10.23.66′
  9. K11.02.61′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
242perc2gól0gólpassz0,74G+GP / 905,37értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
383perc2gól0gólpassz0,47G+GP / 905,99értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc242
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc25/1390,28
Gólpassz / 90 perc58/1390,00
Átlagértékelés110/1395,74

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.