Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Sallai
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Sallai

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc54145,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,17 / 90 perc
Átlagértékelés6,727 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGalatasarayBajnokok Ligája · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex37,3/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
264
Passzpontosság
41,40 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,66
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
2,66
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
53,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
15
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,50

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
541 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 10. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Galatasaray · Védő
37,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc271 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,33 Értékelés6,40 Passzpontosság41,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Süper Lig2026Galatasaray · Védő
46,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc270 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,14 Passzpontosság41,30 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–0
Galatasaray–VfB Stuttgart

KezdőD · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság17 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Konyaspor–Galatasaray

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Galatasaray–Fenerbahçe

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz46Passzpontosság43 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Lille–Galatasaray

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,80Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Galatasaray–Barcelona

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Galatasaray–Kasımpaşa

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Trabzonspor–Galatasaray

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Galatasaray–Kocaelispor

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Sporting CP–Galatasaray

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz66Passzpontosság60 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Başakşehir–Galatasaray

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Galatasaray–Göztepe

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz6Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Galatasaray–Çorum FK

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap68 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap271 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap541 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55248010,366,781,454,35
Utolsó 1010451010,206,640,803,19
Utolsó 2012541010,176,721,662,66
Hazai6 meccs
271perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Idegenbeli6 meccs
270perc0gól1gólpassz6,74értékelés
Kezdőként12 meccs
541perc0gól1gólpassz6,72értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 04.
  2. 6,72026. 09. 09.
  3. –2026. 09. 13.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 6,12026. 10. 13.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,82026. 10. 21.
  8. 7,52026. 10. 26.
  9. –2026. 10. 30.
  10. 6,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 158 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
68 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
158 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
271 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
541,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,50 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.90′
  2. K09.13.–
  3. K09.19.–
  4. N10.09.–
  5. K10.13.23′
  6. K10.17.–
  7. K10.21.90′
  8. K10.26.90′
  9. K10.30.–
  10. K11.03.68′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
248perc0gól1gólpassz0,36G+GP / 906,78értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
451perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc248
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,78

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc86/1840,00
Gólpassz / 90 perc14/1840,36
Átlagértékelés75/1846,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.