Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Zagré
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Zagré

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc89774,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,30 / 90 perc
Átlagértékelés6,2511 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBurkina FasoAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex26,6/10084% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,30
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
376
Passzpontosság
29,60 %
Kulcspassz
13
Kulcspassz / 90
1,30
Sikeres csel
11
Cselezési siker
42,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
2,81
Megnyert párharc
38
Párharcsiker
39,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
897 perc
Átlagértékelés
6,25
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,592026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Burkina Faso · Védő
26,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc96 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,94 Értékelés6,30 Passzpontosság26 %
84% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026Utrecht · Középpályás
47,4index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc711 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,25 Értékelés6,24 Passzpontosság30,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Utrecht · Védő
34,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság27 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli4–2
Telstar–Utrecht

KezdőD · 37 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,62Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kozakken Boys–Utrecht

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Utrecht–PEC Zwolle

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság40 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Twente–Utrecht

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés7,59Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert15 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Burkina Faso–Benin

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Feyenoord–Utrecht

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,64Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz41Passzpontosság35 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Excelsior–Utrecht

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz43Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Utrecht–GO Ahead Eagles

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–6
Utrecht–PSV Eindhoven

KezdőM · 84 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság20 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Sparta Rotterdam–Utrecht

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz43Passzpontosság33 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Utrecht–AZ Alkmaar

KezdőD · 80 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert17 / 5Csel / sikeres5 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap127 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap307 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap897 perc12 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,98
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55403030,676,501,562,23
Utolsó 1010727030,375,741,362,48
Utolsó 2012897030,305,731,302,81
Hazai5 meccs
315perc0gól0gólpassz4,94értékelés
Idegenbeli7 meccs
582perc0gól3gólpassz6,29értékelés
Kezdőként12 meccs
897perc0gól3gólpassz5,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 30.
  2. 6,22026. 09. 08.
  3. 6,42026. 09. 13.
  4. 5,62026. 09. 20.
  5. 0,02026. 09. 25.
  6. 6,32026. 09. 28.
  7. 7,62026. 10. 18.
  8. 6,72026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 29.
  10. 5,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 217 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
37 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
217 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
307 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
299,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.84′
  2. K09.08.61′
  3. K09.13.89′
  4. K09.20.90′
  5. K09.25.0′
  6. K09.28.96′
  7. K10.18.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.37′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
403perc0gól3gólpassz0,67G+GP / 906,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
727perc0gól3gólpassz0,37G+GP / 905,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc403
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc62/1260,00
Gólpassz / 90 perc27/1260,36
Átlagértékelés79/1266,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.