Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Fabry Castro
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Fabry Castro

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc74774,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,24 / 90 perc
Átlagértékelés6,9610 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBucaramangaPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex56,1/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
327
Passzpontosság
38,50 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,60
Sikeres csel
4
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
3,61
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
59,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
747 perc
Átlagértékelés
6,96
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Bucaramanga · Középpályás
56,1index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc747 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,24 Értékelés6,96 Passzpontosság38,50 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz82Passzpontosság73 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Santa Fe–Bucaramanga

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz41Passzpontosság36 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Chico–Bucaramanga

KezdőM · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,75Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Bucaramanga–Junior

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság38 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Once Caldas–Bucaramanga

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,33Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap124 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap453 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap747 perc10 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55363100,257,190,253,97
Utolsó 1010747200,246,960,603,61
Utolsó 2010747200,246,960,603,61
Hazai6 meccs
484perc1gól0gólpassz7,01értékelés
Idegenbeli4 meccs
263perc1gól0gólpassz6,89értékelés
Kezdőként10 meccs
747perc2gól0gólpassz6,96értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 13.
  2. 6,82026. 09. 18.
  3. 6,42026. 09. 20.
  4. 7,32026. 09. 26.
  5. 6,82026. 10. 05.
  6. 7,82026. 10. 14.
  7. 6,62026. 10. 24.
  8. 7,22026. 10. 27.
  9. 7,92026. 10. 31.
  10. 6,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 273 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
124 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
273 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
363 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
373,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.24′
  2. K09.18.90′
  3. K09.20.90′
  4. K09.26.90′
  5. K10.05.90′
  6. K10.14.90′
  7. K10.24.59′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.34′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
363perc1gól0gólpassz0,25G+GP / 907,19értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
747perc2gól0gólpassz0,24G+GP / 906,96értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc363
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,19

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc36/1810,27
Gólpassz / 90 perc110/1810,00
Átlagértékelés26/1816,99

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.