Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Papanikolaou
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Papanikolaou

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc53559,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,17 / 90 perc
Átlagértékelés6,548 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWidzew ŁódźEkstraklasa · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex45,3/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
310
Passzpontosság
42,20 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,50
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
23
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
5,22
Megnyert párharc
48
Párharcsiker
60,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,34

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
535 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,042026. 11. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Widzew Łódź · Középpályás
45,3index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc535 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,17 Értékelés6,54 Passzpontosság42,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai3–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,04Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz22Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz71Passzpontosság52 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz70Passzpontosság56 %Párharc / megnyert16 / 12Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz62Passzpontosság48 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz43Passzpontosság34 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Widzew Łódź–Lech Poznan

Csereként beálltM · 20 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap131 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap339 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap535 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55339010,276,540,536,11
Utolsó 109535010,176,540,505,22
Utolsó 209535010,176,540,505,22
Hazai6 meccs
286perc0gól1gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli3 meccs
249perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként8 meccs
515perc0gól1gólpassz6,53értékelés
Csereként1 meccs
20perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 30.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 6,62026. 09. 13.
  4. 6,42026. 09. 18.
  5. 6,92026. 10. 11.
  6. 6,32026. 10. 16.
  7. 6,62026. 10. 23.
  8. 5,92026. 10. 31.
  9. 7,02026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 131 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
131 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
339 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
535,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,34 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. C08.30.20′
  2. K09.05.–
  3. K09.13.90′
  4. K09.18.86′
  5. K10.11.73′
  6. K10.16.45′
  7. K10.23.90′
  8. K10.31.86′
  9. K11.07.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
339perc0gól1gólpassz0,27G+GP / 906,54értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
535perc0gól1gólpassz0,17G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc339
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,54

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc62/1430,00
Gólpassz / 90 perc41/1430,17
Átlagértékelés58/1436,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.