Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Akliouche
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Akliouche

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés19Lefedett pályára lépés
Játékperc79141,6 perc/meccs
Gól + gólpassz50,57 / 90 perc
Átlagértékelés6,9613 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonParis Saint GermainLigue 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex44,3/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
18 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
3
Gól / 90
0,23
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
16
Kaput talál
7
Lövés pontossága
43,80 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
570
Passzpontosság
49,30 %
Kulcspassz
25
Kulcspassz / 90
2,84
Sikeres csel
5
Cselezési siker
22,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,96
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
37,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
791 perc
Átlagértékelés
6,96
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,122026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Paris Saint Germain · Támadó
44,3index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc397 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,23 Értékelés6,75 Passzpontosság46,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Paris Saint Germain · Támadó
65,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc257 Gól1 Gólpassz3 G+GP / 901,40 Értékelés7,29 Passzpontosság49,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026France · Középpályás
48,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc137 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,06 Passzpontosság56,70 %
88% adatlefedettségStabil forma
Trophée des Champions2026Paris Saint Germain · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Ligue 12025Monaco · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Idegenbeli0–6
Gól0Gólpassz2Értékelés7,94Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság34 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Paris Saint Germain–Lyon

KezdőF · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz55Passzpontosság51 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,12Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz67Passzpontosság57 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
France–Belgium

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz46Passzpontosság44 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
France–Italy

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Belgium–France

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz70Passzpontosság65 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Türkiye–France

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,16Kulcspassz4Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz76Passzpontosság72 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Lille–Paris Saint Germain

KezdőF · 78 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz71Passzpontosság63 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Rennes–Paris Saint Germain

Csereként beálltM · 30 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lens–Paris Saint Germain

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–4
Strasbourg–Monaco

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap398 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap791 perc18 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55172021,056,863,661,57
Utolsó 1010475220,766,343,031,52
Utolsó 2019791230,576,042,842,96
Hazai7 meccs
421perc1gól1gólpassz5,90értékelés
Idegenbeli12 meccs
370perc1gól2gólpassz6,15értékelés
Kezdőként18 meccs
761perc2gól3gólpassz5,99értékelés
Csereként1 meccs
30perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 09. 28.
  2. 0,02026. 10. 02.
  3. 6,92026. 10. 05.
  4. 8,12026. 10. 10.
  5. 7,92026. 10. 14.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,22026. 10. 20.
  8. 6,52026. 10. 26.
  9. –2026. 10. 30.
  10. 7,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 141 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
60 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
141 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
338 perc7 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
158,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.28.77′
  2. K10.02.0′
  3. K10.05.60′
  4. K10.10.90′
  5. K10.14.76′
  6. K10.17.–
  7. K10.20.31′
  8. K10.26.81′
  9. K10.30.–
  10. K11.03.60′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
172perc0gól2gólpassz1,05G+GP / 906,86értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
475perc2gól2gólpassz0,76G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc172
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.