Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ryan Fage
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ryan Fage

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc10611,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,85 / 90 perc
Átlagértékelés6,972 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWaalwijkEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex27,5/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,85
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
45
Passzpontosság
18,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,70
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,70
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
106 perc
Átlagértékelés
6,97
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Waalwijk · Középpályás
27,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc61 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,34 Passzpontosság22 %
96% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Waalwijk · Középpályás
71,3index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc45 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 902 Értékelés7,60 Passzpontosság12 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–2
Barendrecht–Waalwijk

Csereként beálltM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Waalwijk–FC Volendam

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Heracles–Waalwijk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Waalwijk–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Roda–Waalwijk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–1
Waalwijk–MVV

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Jong Ajax–Waalwijk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Waalwijk–NAC Breda

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Waalwijk–Jong PSV U21

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap106 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap106 perc9 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó2 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55106100,856,971,701,70
Utolsó 109106100,856,971,701,70
Utolsó 209106100,856,971,701,70
Hazai5 meccs
61perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Idegenbeli4 meccs
45perc1gól0gólpassz7,60értékelés
Kezdőként8 meccs
61perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Csereként1 meccs
45perc1gól0gólpassz7,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 28.
  2. –2026. 09. 04.
  3. –2026. 09. 11.
  4. –2026. 09. 18.
  5. –2026. 09. 26.
  6. –2026. 10. 03.
  7. –2026. 10. 09.
  8. 6,32026. 10. 18.
  9. 7,62026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,4 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,4 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc0 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
106 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
106,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.28.–
  2. K09.04.–
  3. K09.11.–
  4. K09.18.–
  5. K09.26.–
  6. K10.03.–
  7. K10.09.–
  8. K10.18.61′
  9. C10.27.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
106perc1gól0gólpassz0,85G+GP / 906,97értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
106perc1gól0gólpassz0,85G+GP / 906,97értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc106
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,97

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.