Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Joep van der Sluijs
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Joep van der Sluijs

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc10314,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,482 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHelmond SportEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,2/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
32
Passzpontosság
16,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,75
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,62
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,87

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
103 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Helmond Sport · Középpályás
40,2index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc58 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,25 Passzpontosság19 %
92% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Helmond Sport · Középpályás
23,6index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság9 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai3–4
Helmond Sport–Willem II

Csereként beálltM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–4
Jong AZ–Helmond Sport

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Helmond Sport–NAC Breda

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Helmond Sport–Heracles

KezdőM · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
MVV–Helmond Sport

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Den Bosch–Helmond Sport

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Helmond Sport–Jong PSV U21

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Helmond Sport–VVV Venlo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Jong Ajax–Helmond Sport

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap103 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap103 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott2 értékelt meccs · szórás: 0,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55103000,006,481,752,62
Utolsó 107103000,006,481,752,62
Utolsó 207103000,006,481,752,62
Hazai4 meccs
103perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Idegenbeli3 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Kezdőként6 meccs
58perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 04.
  2. –2026. 09. 11.
  3. –2026. 09. 18.
  4. –2026. 09. 26.
  5. 6,32026. 10. 02.
  6. –2026. 10. 23.
  7. 6,72026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,87 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.28.–
  2. K09.04.–
  3. K09.11.–
  4. K09.18.–
  5. K09.26.–
  6. K10.02.58′
  7. N10.16.–
  8. K10.23.–
  9. C10.27.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
103perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
103perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc103
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.