Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Martínez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Martínez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc89168,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,10 / 90 perc
Átlagértékelés6,8513 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonClub GuaraniDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,4/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,10
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
603
Passzpontosság
53,30 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,61
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
2,83
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
46,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
891 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Club Guarani · Középpályás
52,4index / 100
Meccs13 Kezdő11 Perc891 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,10 Értékelés6,85 Passzpontosság53,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Club Guarani–2 de Mayo

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Rubio NU–Club Guarani

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz76Passzpontosság72 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság49 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz77Passzpontosság64 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz75Passzpontosság68 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,34Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz85Passzpontosság74 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság38 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság35 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Olimpia–Club Guarani

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Club Guarani–Sportivo Ameliano

Csereként beálltM · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
2 de Mayo–Club Guarani

Csereként beálltM · 9 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Club Guarani–Rubio NU

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap70 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap338 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap891 perc13 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55338000,006,730,803,46
Utolsó 1010771100,126,920,703,04
Utolsó 2013891100,106,850,612,83
Hazai6 meccs
426perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli7 meccs
465perc0gól0gólpassz6,89értékelés
Kezdőként11 meccs
861perc1gól0gólpassz6,89értékelés
Csereként2 meccs
30perc–gól0gólpassz6,65értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 07.
  2. 6,82026. 09. 12.
  3. 7,32026. 09. 18.
  4. 7,22026. 09. 25.
  5. 8,02026. 10. 03.
  6. 6,72026. 10. 12.
  7. 6,32026. 10. 17.
  8. 7,22026. 10. 23.
  9. 6,92026. 10. 30.
  10. 6,62026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 158 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
70 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
158 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
338 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
891,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.90′
  2. K09.12.90′
  3. K09.18.73′
  4. K09.25.90′
  5. K10.03.90′
  6. K10.12.90′
  7. K10.17.90′
  8. K10.23.88′
  9. K10.30.45′
  10. K11.04.25′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
338perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
771perc1gól0gólpassz0,12G+GP / 906,92értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc338
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,73

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc34/1060,10
Gólpassz / 90 perc69/1060,00
Átlagértékelés8/1066,85

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.