Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSparta RotterdamEredivisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex72,8/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
81,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
8
Gólpassz
0
Gól / 90
0,95
Gólpassz / 90
0
Lövés
28
Kaput talál
13
Lövés pontossága
46,40 %
Gólkonverzió
28,60 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
124
Passzpontosság
9,40 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
2,02
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,47
Megnyert párharc
52
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
12
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
759 perc
Átlagértékelés
7,46
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,902026. 10. 28.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap281 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés30 nap461 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés90 nap759 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,81
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
461
5
0
0,98
7,64
1,37
0,78
Utolsó 10
10
746
8
0
0,97
7,60
2,05
0,48
Utolsó 20
11
759
8
0
0,95
7,46
2,02
0,47
Hazai6 meccs
418perc4gól0gólpassz7,42értékelés
Idegenbeli5 meccs
341perc4gól0gólpassz7,50értékelés
Kezdőként9 meccs
718perc7gól0gólpassz7,60értékelés
Csereként2 meccs
41perc1gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,62026. 08. 22.
8,22026. 08. 29.
–2026. 09. 04.
8,02026. 09. 13.
6,42026. 09. 19.
7,12026. 10. 10.
7,92026. 10. 17.
6,22026. 10. 25.
8,92026. 10. 28.
8,02026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 281 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc461Gól5Gólpassz0Átlagértékelés7,64
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc13/740,85
Gólpassz / 90 perc56/740,00
Átlagértékelés11/747,30
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.