Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Alhassan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Alhassan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc54045,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,506 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUgandaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex33,9/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
223
Passzpontosság
32,10 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
4
Cselezési siker
36,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
5,17
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
43,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
540 perc
Átlagértékelés
6,50
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Uganda · Középpályás
33,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,26 Passzpontosság29 %
84% adatlefedettségStabil forma
1. Lig2026Mardin 1969 · Középpályás
42,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc450 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,54 Passzpontosság32,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Uganda · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli1–2
İstanbulspor–Mardin 1969

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Mardin 1969–Manisa F.K.

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság32 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság34 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Bursaspor–Mardin 1969

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Uganda–Congo DR

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Uganda–Libya

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz38Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Tunisia–Uganda

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Mardin 1969–Kayserispor

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Iğdır FK–Mardin 1969

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Mardin 1969–Bodrum FK

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Sivasspor–Mardin 1969

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz39Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Mardin 1969–Vanspor FK

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Mardin 1969–Antalyaspor

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap540 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,220,503,50
Utolsó 1010450000,006,340,604,40
Utolsó 2012540000,006,500,835,17
Hazai6 meccs
360perc0gól0gólpassz6,66értékelés
Idegenbeli6 meccs
180perc0gól0gólpassz6,17értékelés
Kezdőként12 meccs
540perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 02.
  2. 6,72026. 09. 07.
  3. –2026. 09. 13.
  4. –2026. 09. 24.
  5. 6,32026. 09. 29.
  6. –2026. 10. 05.
  7. –2026. 10. 11.
  8. 6,02026. 10. 19.
  9. 6,42026. 10. 26.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.90′
  2. K09.13.–
  3. N09.20.–
  4. K09.24.–
  5. K09.29.90′
  6. K10.05.–
  7. K10.11.–
  8. K10.19.90′
  9. K10.26.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc104/1290,00
Gólpassz / 90 perc102/1290,00
Átlagértékelés66/1296,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.