Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Þórisson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Þórisson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc54054,0 perc/meccs
Gól + gólpassz40,67 / 90 perc
Átlagértékelés6,888 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTelstarEredivisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex52,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
21
Kaput talál
11
Lövés pontossága
52,40 %
Gólkonverzió
9,50 %

Passz és kreativitás

Passz
81
Passzpontosság
9,30 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1
Sikeres csel
1
Cselezési siker
14,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,33
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
32,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
540 perc
Átlagértékelés
6,88
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,882026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Telstar · Támadó
52,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc303 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,59 Értékelés6,80 Passzpontosság9,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026Sparta Rotterdam · Támadó
70,2index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc147 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,22 Értékelés7,35 Passzpontosság5,70 %
74% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Telstar · Támadó
26,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság13 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai4–2
Telstar–Utrecht

KezdőF · 77 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,88Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Telstar–Almere City FC

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
GO Ahead Eagles–Telstar

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–4
Telstar–Feyenoord

KezdőF · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz5Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Telstar–ADO Den Haag

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Heerenveen–Telstar

KezdőF · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Twente–Telstar

KezdőF · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Telstar–Cambuur

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Sparta Rotterdam–Utrecht

KezdőF · 62 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Telstar–Sparta Rotterdam

KezdőF · 85 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 4Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap167 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap263 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap540 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,99
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55263110,687,000,680,34
Utolsó 1010540220,676,881,000,33
Utolsó 2010540220,676,881,000,33
Hazai6 meccs
325perc1gól1gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli4 meccs
215perc1gól1gólpassz6,84értékelés
Kezdőként10 meccs
540perc2gól2gólpassz6,88értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,22026. 08. 14.
  2. 6,52026. 08. 22.
  3. –2026. 09. 06.
  4. 6,02026. 09. 09.
  5. 6,32026. 09. 13.
  6. 6,42026. 10. 11.
  7. 6,42026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 23.
  9. 6,32026. 10. 27.
  10. 8,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 167 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
77 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
167 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
263 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
135,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.85′
  2. K08.22.62′
  3. K09.06.–
  4. K09.09.61′
  5. K09.13.69′
  6. K10.11.31′
  7. K10.17.65′
  8. K10.23.–
  9. K10.27.90′
  10. K11.01.77′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
263perc1gól1gólpassz0,68G+GP / 907,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
540perc2gól2gólpassz0,67G+GP / 906,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc263
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc34/760,40
Gólpassz / 90 perc12/760,40
Átlagértékelés20/766,96

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.