Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Valinčić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Valinčić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc60042,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,5711 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDinamo ZagrebHNL · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,7/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
387
Passzpontosság
46,50 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,80
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
4,35
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
58,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
600 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,282026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
HNL2026Dinamo Zagreb · Védő
48,7index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc467 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,57 Passzpontosság49,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Dinamo Zagreb · Védő
40,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc82 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság51 %
76% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Dinamo Zagreb · Védő
19,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc51 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,43 Passzpontosság16,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Cup2026Dinamo Zagreb · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli1–0
Rudes–Dinamo Zagreb

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,28Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz81Passzpontosság74 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Dinamo Zagreb–HNK Rijeka

KezdőD · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság33 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Dinamo Zagreb–Anderlecht

KezdőD · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Vukovar–Dinamo Zagreb

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Dinamo Zagreb–NK Lokomotiva Zagreb

Csereként beálltD · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
NK Osijek–Dinamo Zagreb

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Dinamo Zagreb–HNK Gorica

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,23Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz62Passzpontosság54 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Istra 1961–Dinamo Zagreb

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz61Passzpontosság54 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Viking–Dinamo Zagreb

KezdőD · 82 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság51 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Dinamo Zagreb–NK Varazdin

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Dinamo Zagreb–Rudes

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap111 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap269 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap600 perc14 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,01
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55252000,006,632,143,57
Utolsó 1010428000,005,851,684,42
Utolsó 2014600000,006,031,804,35
Hazai6 meccs
186perc0gól0gólpassz6,53értékelés
Idegenbeli8 meccs
414perc0gól0gólpassz5,67értékelés
Kezdőként13 meccs
576perc0gól0gólpassz6,01értékelés
Csereként1 meccs
24perc–gól0gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 09. 05.
  2. 5,92026. 09. 12.
  3. 0,02026. 09. 16.
  4. 6,22026. 09. 20.
  5. 6,02026. 10. 10.
  6. 6,92026. 10. 15.
  7. 6,62026. 10. 18.
  8. 5,92026. 10. 22.
  9. 6,42026. 10. 27.
  10. 7,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 134 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
134 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
269 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.45′
  2. K09.16.0′
  3. C09.20.24′
  4. N10.04.–
  5. K10.10.17′
  6. K10.15.28′
  7. K10.18.90′
  8. K10.22.23′
  9. K10.27.21′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
252perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
428perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc252
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc41/670,00
Gólpassz / 90 perc45/670,00
Átlagértékelés22/676,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.