Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Benczenleitner
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Benczenleitner

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc14721,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,202 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNyíregyházaNB I · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex34,9/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
75
Passzpontosság
31 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,22
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
4,29
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,61

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
147 perc
Átlagértékelés
6,20
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,982026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
NB I2026Nyíregyháza · Védő
34,9index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc147 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,20 Passzpontosság31 %
94% adatlefedettségStabil forma
NB I2025Nyíregyháza · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–1
Újpest–Nyíregyháza

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Nyíregyháza–Budapest Honvéd

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,41Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Vasas–Nyíregyháza

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Nyíregyháza–Paks

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz47Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
MTK Budapest–Nyíregyháza

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap57 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap147 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 3,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55147000,003,101,224,29
Utolsó 107147000,003,101,224,29
Utolsó 207147000,003,101,224,29
Hazai2 meccs
90perc0gól0gólpassz6,98értékelés
Idegenbeli5 meccs
57perc0gól0gólpassz1,80értékelés
Kezdőként7 meccs
147perc0gól0gólpassz3,10értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 02.
  2. –2026. 08. 15.
  3. 7,02026. 08. 29.
  4. –2026. 09. 04.
  5. 5,42026. 10. 11.
  6. 0,02026. 10. 25.
  7. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
0 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
57 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,61 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N05.02.–
  2. K08.02.–
  3. K08.15.–
  4. K08.29.90′
  5. K09.04.–
  6. K10.11.57′
  7. N10.17.–
  8. K10.25.0′
  9. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
147perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,10értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
147perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,10értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc57
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés1,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc57/800,00
Gólpassz / 90 perc55/800,00
Átlagértékelés72/803,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.