Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Biuk
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Biuk

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc50663,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,677 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWidzew ŁódźEkstraklasa · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,8/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
165
Passzpontosság
20,50 %
Kulcspassz
13
Kulcspassz / 90
2,31
Sikeres csel
10
Cselezési siker
45,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,31
Megnyert párharc
31
Párharcsiker
40,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
506 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Widzew Łódź · Középpályás
49,8index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc506 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,67 Passzpontosság20,50 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai3–0
Widzew Łódź–Pogon Szczecin

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz5Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz34Passzpontosság23 %Párharc / megnyert17 / 10Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság18 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Widzew Łódź–Lech Poznan

Csereként beálltM · 9 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap339 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap506 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55413000,006,641,962,40
Utolsó 108506000,006,672,312,31
Utolsó 208506000,006,672,312,31
Hazai5 meccs
242perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli3 meccs
264perc0gól0gólpassz7,03értékelés
Kezdőként7 meccs
497perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Csereként1 meccs
9perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 7,22026. 09. 13.
  4. 6,62026. 09. 18.
  5. 7,22026. 10. 11.
  6. 6,32026. 10. 16.
  7. 6,52026. 10. 23.
  8. 6,72026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
339 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. C08.30.9′
  2. K09.05.–
  3. K09.13.84′
  4. K09.18.74′
  5. K10.11.90′
  6. K10.16.90′
  7. K10.23.69′
  8. K10.31.90′
  9. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
413perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
506perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,67értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc339
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc127/1430,00
Gólpassz / 90 perc121/1430,00
Átlagértékelés40/1436,69

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.