Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Denes
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Denes

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc57071,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,32 / 90 perc
Átlagértékelés6,687 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDebreceni VSCNB I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,9/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,32
Lövés
11
Kaput talál
4
Lövés pontossága
36,40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
128
Passzpontosság
13,20 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
11
Cselezési siker
36,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,68
Megnyert párharc
44
Párharcsiker
47,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,32

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
570 perc
Átlagértékelés
6,68
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
NB I2026Debreceni VSC · Középpályás
52,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc570 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,32 Értékelés6,68 Passzpontosság13,20 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Budapest Honvéd–Debreceni VSC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres6 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Debreceni VSC–Vasas

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,08Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Paks–Debreceni VSC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,56Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert19 / 7Csel / sikeres6 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Debreceni VSC–MTK Budapest

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz24Passzpontosság14 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap59 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap210 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap570 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55390020,466,441,622,77
Utolsó 108570020,326,681,422,68
Utolsó 208570020,326,681,422,68
Hazai4 meccs
241perc0gól1gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli4 meccs
329perc0gól1gólpassz6,72értékelés
Kezdőként8 meccs
570perc0gól2gólpassz6,68értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 16.
  2. 7,32026. 08. 23.
  3. –2026. 08. 28.
  4. 6,62026. 09. 05.
  5. 6,12026. 09. 19.
  6. 6,32026. 10. 10.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 59 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
59 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
59 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
210 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
285,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,32 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.90′
  2. K08.23.90′
  3. K08.28.–
  4. K09.05.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.18.61′
  8. N10.24.–
  9. K11.01.59′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
390perc0gól2gólpassz0,46G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
570perc0gól2gólpassz0,32G+GP / 906,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc300
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,40

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc63/840,00
Gólpassz / 90 perc10/840,32
Átlagértékelés29/846,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.