Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Z. Vancsa
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Z. Vancsa

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc33055,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,27 / 90 perc
Átlagértékelés6,775 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSiriusAllsvenskan · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex46,5/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,27
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
83
Passzpontosság
15,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,09
Sikeres csel
9
Cselezési siker
64,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,18
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
61,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
330 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Allsvenskan2026Sirius · Középpályás
46,5index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc330 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,27 Értékelés6,77 Passzpontosság15,30 %
92% adatlefedettségStabil forma
Jupiler Pro League2026Lommel United · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–0
Sirius–Halmstad

KezdőM · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Hammarby FF–Sirius

KezdőF · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Sirius–AIK Stockholm

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Sirius–IF Elfsborg

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gais–Sirius

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Orgryte IS–Sirius

KezdőF · 72 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Vasteras SK FK–Sirius

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Sirius–Malmo FF

Csereként beálltM · 35 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Lommel United–KVC Westerlo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Lommel United–Charleroi

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap147 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap147 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap330 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55295010,316,820,922,44
Utolsó 106330010,276,771,092,18
Utolsó 206330010,276,771,092,18
Hazai2 meccs
102perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Idegenbeli4 meccs
228perc0gól1gólpassz6,86értékelés
Kezdőként5 meccs
295perc0gól1gólpassz6,82értékelés
Csereként1 meccs
35perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 31.
  2. 6,62026. 09. 05.
  3. 7,72026. 09. 19.
  4. –2026. 10. 10.
  5. 6,22026. 10. 29.
  6. 6,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 147 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
147 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
147 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
147 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
330,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. N08.23.–
  3. C08.31.35′
  4. K09.05.76′
  5. K09.19.72′
  6. K10.10.–
  7. N10.18.–
  8. N10.24.–
  9. K10.29.80′
  10. K11.03.67′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
295perc0gól1gólpassz0,31G+GP / 906,82értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
330perc0gól1gólpassz0,27G+GP / 906,77értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc147
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc80/1070,00
Gólpassz / 90 perc74/1070,00
Átlagértékelés47/1076,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.