Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Seedorf
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Seedorf

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc22938,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,725 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRodaEerste Divisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex41,7/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,39
Lövés
8
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
58
Passzpontosság
11,90 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
2,75
Sikeres csel
4
Cselezési siker
36,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,57
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
23,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
229 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,982026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Roda · Támadó
41,7index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc184 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,49 Értékelés6,77 Passzpontosság12,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Roda · Támadó
23,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság11 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–1
Roda–Jong AZ

KezdőM · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Roda–De Graafschap

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Jong Utrecht–Roda

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,98Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 0Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Roda–Jong PSV U21

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
VVV Venlo–Roda

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Roda–Waalwijk

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Jong Ajax–Roda

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Roda–Vitesse

KezdőF · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
MVV–Roda

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap75 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap152 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap229 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55184010,496,722,931,47
Utolsó 106229010,396,722,751,57
Utolsó 206229010,396,722,751,57
Hazai3 meccs
107perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli3 meccs
122perc0gól1gólpassz6,84értékelés
Kezdőként5 meccs
184perc0gól1gólpassz6,72értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. 6,82026. 09. 12.
  3. –2026. 10. 04.
  4. 7,02026. 10. 19.
  5. 6,52026. 10. 27.
  6. 6,62026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 75 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
75 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
152 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
229,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. C09.06.45′
  2. K09.12.32′
  3. N09.18.–
  4. N09.26.–
  5. K10.04.–
  6. N10.09.–
  7. K10.19.77′
  8. K10.27.45′
  9. K10.30.30′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
184perc0gól1gólpassz0,49G+GP / 906,72értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
229perc0gól1gólpassz0,39G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc152
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,69

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.