Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Mamadi Camará
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Mamadi Camará

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc35043,8 perc/meccs
Gól + gólpassz61,54 / 90 perc
Átlagértékelés7,167 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGuinea-BissauAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,8/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
4
Gól / 90
0,51
Gólpassz / 90
1,03
Lövés
7
Kaput talál
4
Lövés pontossága
57,10 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
142
Passzpontosság
21,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,54
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,80
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,51

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
350 perc
Átlagértékelés
7,16
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,462026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen31 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Guinea-Bissau · Középpályás
49,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc49 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 901,84 Értékelés6,59 Passzpontosság10,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
1. Lig2026Kayserispor · Középpályás
63,6index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc301 Gól2 Gólpassz3 G+GP / 901,50 Értékelés7,39 Passzpontosság23,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai6–0
Kayserispor–Muğlaspor

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz2Értékelés9,46Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Pendikspor–Kayserispor

KezdőM · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Antalyaspor–Kayserispor

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,95Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Kayserispor–Manisa F.K.

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Guinea-Bissau–Nigeria

KezdőM · 29 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Tanzania–Guinea-Bissau

KezdőM · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Mardin 1969–Kayserispor

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz1Értékelés7,06Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Kayserispor–Sivasspor

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap231 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap350 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 1,08
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55260231,737,311,731,73
Utolsó 108350241,547,161,541,80
Utolsó 208350241,547,161,541,80
Hazai3 meccs
190perc1gól3gólpassz7,46értékelés
Idegenbeli5 meccs
160perc1gól1gólpassz6,94értékelés
Kezdőként8 meccs
350perc2gól4gólpassz7,16értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,12026. 09. 07.
  2. –2026. 09. 20.
  3. 6,62026. 09. 25.
  4. 6,62026. 09. 29.
  5. 6,32026. 10. 10.
  6. 8,02026. 10. 14.
  7. 6,22026. 10. 25.
  8. 9,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 115 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 3 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
115 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
231 perc4 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
58,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,51 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. K09.07.70′
  3. K09.20.–
  4. K09.25.20′
  5. K09.29.29′
  6. K10.10.71′
  7. K10.14.45′
  8. K10.25.25′
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
260perc2gól3gólpassz1,73G+GP / 907,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
350perc2gól4gólpassz1,54G+GP / 907,16értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc260
Gól2
Gólpassz3
Átlagértékelés7,31

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc11/1290,60
Gólpassz / 90 perc3/1290,90
Átlagértékelés8/1297,39

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.