Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
H. Hateboer
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

H. Hateboer

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc31563,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,674 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGroningenEredivisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,8/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
168
Passzpontosság
39,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,57
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,43
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
63,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
315 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,922026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Groningen · Védő
45,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc270 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,33 Értékelés6,60 Passzpontosság42,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Groningen · Védő
34,8index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,90 Passzpontosság31 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai2–3
Gól0Gólpassz1Értékelés6,54Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Groningen–Emmen

Csereként beálltD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság31 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
NEC Nijmegen–Groningen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Groningen–Ajax

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz60Passzpontosság55 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Excelsior–Groningen

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Groningen–PEC Zwolle

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap315 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap315 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,25
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55315010,296,670,573,43
Utolsó 105315010,296,670,573,43
Utolsó 205315010,296,670,573,43
Hazai3 meccs
225perc0gól1gólpassz6,59értékelés
Idegenbeli2 meccs
90perc0gól0gólpassz6,92értékelés
Kezdőként4 meccs
270perc0gól1gólpassz6,60értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 10. 11.
  2. 6,32026. 10. 18.
  3. 6,92026. 10. 25.
  4. 6,92026. 10. 29.
  5. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 225 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
225 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
315 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
315,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N09.18.–
  2. K10.11.–
  3. K10.18.90′
  4. K10.25.90′
  5. C10.29.45′
  6. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
315perc0gól1gólpassz0,29G+GP / 906,67értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
315perc0gól1gólpassz0,29G+GP / 906,67értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc315
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,67

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/1080,00
Gólpassz / 90 perc10/1080,33
Átlagértékelés36/1086,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.