Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Adopo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Adopo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc66260,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,318 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCagliariSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
8
Kaput talál
5
Lövés pontossága
62,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
255
Passzpontosság
29,60 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,36
Sikeres csel
2
Cselezési siker
28,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
1,90
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
662 perc
Átlagértékelés
6,31
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Cagliari · Középpályás
43,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc635 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés6,36 Passzpontosság30,40 %
98% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Cagliari · Középpályás
24,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc27 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,91 Passzpontosság10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–1
Lazio–Cagliari

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,74Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cagliari–Bologna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Monza–Cagliari

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,72Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Cagliari–Juventus

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Udinese–Cagliari

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Atalanta–Cagliari

KezdőM · 96 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz32Passzpontosság27 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cagliari–Lecce

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Cagliari–Hellas Verona

KezdőM · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Cagliari–Inter

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz36Passzpontosság30 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cagliari–Arezzo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap179 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap359 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap662 perc11 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,42
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55359000,006,110,752,76
Utolsó 1010662010,146,311,361,90
Utolsó 2011662010,146,311,361,90
Hazai6 meccs
297perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Idegenbeli5 meccs
365perc0gól1gólpassz6,19értékelés
Kezdőként11 meccs
662perc0gól1gólpassz6,31értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 30.
  2. 5,92026. 09. 03.
  3. 6,62026. 09. 07.
  4. 6,92026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 19.
  6. 6,62026. 10. 11.
  7. 5,72026. 10. 19.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,42026. 10. 27.
  10. 5,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 179 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
179 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
359 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
662,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.90′
  2. K09.03.27′
  3. K09.07.90′
  4. K09.12.96′
  5. K09.19.–
  6. K10.11.90′
  7. K10.19.90′
  8. K10.24.–
  9. K10.27.89′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
359perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,11értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
662perc0gól1gólpassz0,14G+GP / 906,31értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc359
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,11

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc92/1540,00
Gólpassz / 90 perc50/1540,14
Átlagértékelés101/1546,36

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.