Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Madjed
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Madjed

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc67060,9 perc/meccs
Gól + gólpassz40,54 / 90 perc
Átlagértékelés7,338 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHammarby FFAllsvenskan · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex66,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,27
Gólpassz / 90
0,27
Lövés
29
Kaput talál
10
Lövés pontossága
34,50 %
Gólkonverzió
6,90 %

Passz és kreativitás

Passz
351
Passzpontosság
42,10 %
Kulcspassz
21
Kulcspassz / 90
2,82
Sikeres csel
28
Cselezési siker
53,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,27
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
53,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
670 perc
Átlagértékelés
7,33
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,852026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Allsvenskan2026Hammarby FF · Középpályás
66,7index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc670 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 900,54 Értékelés7,33 Passzpontosság42,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Hammarby FF · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–2
Malmo FF–Hammarby FF

KezdőM · 73 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,85Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz36Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Hammarby FF–Sirius

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz43Passzpontosság36 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Mjallby AIF–Hammarby FF

KezdőF · 83 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz34Passzpontosság29 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres11 / 7Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Halmstad–Hammarby FF

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 1Passz64Passzpontosság57 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Degerfors IF–Hammarby FF

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz42Passzpontosság39 %Párharc / megnyert19 / 11Csel / sikeres14 / 8Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,42Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Orgryte IS–Hammarby FF

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz63Passzpontosság58 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres10 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
AIK Stockholm–Hammarby FF

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Hammarby FF–Gais

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–4
Kalmar FF–Hammarby FF

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap236 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap326 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap670 perc11 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,83
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55408210,667,353,090,44
Utolsó 1010670220,547,332,820,27
Utolsó 2011670220,547,332,820,27
Hazai4 meccs
162perc0gól1gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli7 meccs
508perc2gól1gólpassz7,51értékelés
Kezdőként11 meccs
670perc2gól2gólpassz7,33értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 7,32026. 08. 30.
  4. 7,22026. 09. 06.
  5. 7,42026. 09. 13.
  6. 7,22026. 09. 20.
  7. 6,32026. 10. 18.
  8. 8,22026. 10. 25.
  9. 6,22026. 10. 29.
  10. 8,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 236 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
153 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
236 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
326 perc4 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
167,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.23.–
  3. K08.30.90′
  4. K09.06.90′
  5. K09.13.82′
  6. K09.20.82′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.83′
  9. K10.29.80′
  10. K11.01.73′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
408perc2gól1gólpassz0,66G+GP / 907,35értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
670perc2gól2gólpassz0,54G+GP / 907,33értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc408
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,35

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc29/1060,22
Gólpassz / 90 perc10/1060,44
Átlagértékelés3/1067,37

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.