Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Pinamonti
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Pinamonti

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc20522,8 perc/meccs
Gól + gólpassz31,32 / 90 perc
Átlagértékelés6,778 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLazioSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex59,7/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
55,60 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,88
Gólpassz / 90
0,44
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
47
Passzpontosság
4,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,32
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
30,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,44

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
205 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Lazio · Támadó
59,7index / 100
Meccs8 Kezdő4 Perc205 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 901,32 Értékelés6,77 Passzpontosság4,60 %
96% adatlefedettségJavuló forma
Serie A2025Sassuolo · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–1
Lazio–Cagliari

KezdőF · 35 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–6
Sassuolo–Lazio

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,87Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Juventus–Lazio

KezdőF · 21 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,93Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Lazio–Monza

Csereként beálltF · 15 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Venezia–Lazio

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Lazio–AC Milan

Csereként beálltF · 32 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Udinese–Lazio

KezdőF · 53 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Lazio–Genoa

Csereként beálltF · 17 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Parma–Sassuolo

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Sassuolo–Lecce

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap54 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap205 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,60
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55103212,627,092,620,00
Utolsó 109205211,326,771,320,00
Utolsó 209205211,326,771,320,00
Hazai4 meccs
99perc2gól0gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli5 meccs
106perc0gól1gólpassz6,60értékelés
Kezdőként5 meccs
128perc1gól1gólpassz6,89értékelés
Csereként4 meccs
77perc1gól0gólpassz6,65értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 05. 24.
  2. 6,22026. 08. 30.
  3. 6,32026. 09. 07.
  4. 6,22026. 09. 12.
  5. 6,32026. 09. 19.
  6. 7,92026. 10. 11.
  7. 6,92026. 10. 18.
  8. 6,92026. 10. 27.
  9. 7,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 54 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
35 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
54 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
90 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
68,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,44 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N05.17.–
  2. K05.24.–
  3. C08.30.17′
  4. K09.07.53′
  5. C09.12.32′
  6. C09.19.13′
  7. C10.11.15′
  8. K10.18.21′
  9. K10.27.19′
  10. K11.01.35′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
103perc2gól1gólpassz2,62G+GP / 907,09értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
205perc2gól1gólpassz1,32G+GP / 906,77értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc103
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,09

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/850,88
Gólpassz / 90 perc17/850,44
Átlagértékelés37/856,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.