Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Kokanović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Kokanović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc47853,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,56 / 90 perc
Átlagértékelés6,987 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVojvodinaSuper Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex67,1/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,38
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
15
Kaput talál
5
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
13,30 %

Passz és kreativitás

Passz
169
Passzpontosság
21,90 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
2,26
Sikeres csel
7
Cselezési siker
43,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
3,58
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
53,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
478 perc
Átlagértékelés
6,98
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026Vojvodina · Középpályás
67,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc478 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,56 Értékelés6,98 Passzpontosság21,90 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–2
OFK Beograd–Vojvodina

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert17 / 10Csel / sikeres7 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Mladost Lucani–Vojvodina

KezdőM · 35 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Vojvodina–Radnicki 1923

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Radnicki NIS–Vojvodina

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság18 %Párharc / megnyert15 / 11Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
FK Partizan–Vojvodina

KezdőM · 56 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,01Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Vojvodina–Zemun

KezdőM · 74 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 3Passz38Passzpontosság30 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Cukaricki–Vojvodina

KezdőM · 67 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Novi Pazar–Vojvodina

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap83 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap191 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap478 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,81
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55281000,006,361,604,48
Utolsó 109478210,566,982,263,58
Utolsó 209478210,566,982,263,58
Hazai4 meccs
164perc1gól0gólpassz7,19értékelés
Idegenbeli5 meccs
314perc1gól1gólpassz6,89értékelés
Kezdőként9 meccs
478perc2gól1gólpassz6,98értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 8,22026. 08. 29.
  3. 8,22026. 09. 06.
  4. 7,02026. 09. 13.
  5. 6,22026. 09. 19.
  6. 6,52026. 10. 11.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,62026. 10. 24.
  9. 6,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 118 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
83 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
118 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
191 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
159,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. K08.23.–
  3. K08.29.67′
  4. K09.06.74′
  5. K09.13.56′
  6. K09.19.90′
  7. K10.11.73′
  8. K10.17.–
  9. K10.24.35′
  10. K11.01.83′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
281perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
478perc2gól1gólpassz0,56G+GP / 906,98értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc281
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,36

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc17/1120,38
Gólpassz / 90 perc33/1120,19
Átlagértékelés17/1126,98

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.