Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Castro
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Castro

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc35123,4 perc/meccs
Gól + gólpassz30,77 / 90 perc
Átlagértékelés6,6010 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS RomaSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex55,8/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,26
Gólpassz / 90
0,51
Lövés
19
Kaput talál
3
Lövés pontossága
15,80 %
Gólkonverzió
5,30 %

Passz és kreativitás

Passz
84
Passzpontosság
10,40 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,54
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,79
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
38,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
351 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,972026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Serie A2026AS Roma · Támadó
55,8index / 100
Meccs7 Kezdő5 Perc287 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,94 Értékelés6,65 Passzpontosság11,30 %
94% adatlefedettségJavuló forma
Bajnokok Ligája2026AS Roma · Támadó
20,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc43 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság8,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Argentina · Támadó
27,4index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc21 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság2 %
62% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Bologna · Támadó
5,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
21% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli3–2
Manchester United–AS Roma

KezdőF · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Udinese–AS Roma

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,84Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőF · 56 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Napoli–AS Roma

KezdőF · 32 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,88Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Slovan Bratislava

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
AS Roma–Genoa

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,97Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert17 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
AS Roma–Real Madrid

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Como–AS Roma

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai7–0
Argentina–Burkina Faso

Csereként beálltF · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
AS Roma–Inter

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fenerbahçe–AS Roma

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőF · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lecce–AS Roma

Csereként beálltF · 29 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Fiorentina

Csereként beálltF · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Bologna–Inter

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Atalanta–Bologna

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Napoli–Bologna

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap43 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap252 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap351 perc12 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,73
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55162021,116,641,671,11
Utolsó 1010300120,905,391,801,50
Utolsó 2015351120,775,501,541,79
Hazai8 meccs
247perc1gól0gólpassz5,72értékelés
Idegenbeli7 meccs
104perc0gól2gólpassz5,20értékelés
Kezdőként12 meccs
279perc1gól2gólpassz5,26értékelés
Csereként3 meccs
72perc–gól0gólpassz6,23értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 05.
  2. 0,02026. 09. 10.
  3. 6,52026. 10. 04.
  4. 0,02026. 10. 14.
  5. 8,02026. 10. 17.
  6. 6,62026. 10. 20.
  7. 6,92026. 10. 24.
  8. 6,52026. 10. 27.
  9. 6,82026. 10. 31.
  10. 6,42026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 131 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
43 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
131 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
252 perc7 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
117,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N09.19.–
  2. C10.04.21′
  3. N10.11.–
  4. K10.14.0′
  5. K10.17.90′
  6. K10.20.31′
  7. K10.24.32′
  8. K10.27.56′
  9. K10.31.31′
  10. K11.03.12′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
162perc0gól2gólpassz1,11G+GP / 906,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
300perc1gól2gólpassz0,90G+GP / 905,39értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc162
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.