Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Hrelja
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Hrelja

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc11112,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,583 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPendikspor1. Lig · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex29,9/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
31
Passzpontosság
13,10 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,81
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,81
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
111 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
1. Lig2026Pendikspor · Középpályás
29,9index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc111 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság13,10 %
94% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Borac Banja Luka · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–1
Fatih Karagümrük–Pendikspor

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Pendikspor–Kayserispor

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Bursaspor–Pendikspor

KezdőF · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz2Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Pendikspor–Vanspor FK

Csereként beálltF · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Sivasspor–Pendikspor

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Pendikspor–Bodrum FK

KezdőM · 83 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Boluspor–Pendikspor

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Pendikspor–Ümraniyespor

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap28 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap111 perc9 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 2,85
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55111000,004,930,810,81
Utolsó 109111000,004,930,810,81
Utolsó 209111000,004,930,810,81
Hazai5 meccs
105perc0gól0gólpassz4,47értékelés
Idegenbeli4 meccs
6perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként8 meccs
89perc0gól0gólpassz4,34értékelés
Csereként1 meccs
22perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 20.
  2. –2026. 08. 27.
  3. –2026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 6,72026. 09. 20.
  6. –2026. 10. 09.
  7. 6,72026. 10. 13.
  8. 6,32026. 10. 19.
  9. 0,02026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-25.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
28 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K08.20.–
  2. K08.27.–
  3. K09.05.–
  4. K09.12.–
  5. K09.20.83′
  6. K10.09.–
  7. C10.13.22′
  8. K10.19.6′
  9. K10.25.0′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
111perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,93értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
111perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,93értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc28
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,34

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.