Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
I. Babadi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

I. Babadi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc51173,0 perc/meccs
Gól + gólpassz40,70 / 90 perc
Átlagértékelés6,767 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSparta RotterdamEredivisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,9/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
4
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,70
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
222
Passzpontosság
30,40 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
2,47
Sikeres csel
5
Cselezési siker
45,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
2,29
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
42,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,35

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
511 perc
Átlagértékelés
6,76
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,352026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Sparta Rotterdam · Középpályás
57,9index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc430 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,63 Értékelés6,60 Passzpontosság27,90 %
92% adatlefedettségJavuló forma
KNVB Beker2026Sparta Rotterdam · Középpályás
72,7index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc81 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 901,11 Értékelés7,70 Passzpontosság40 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Sparta Rotterdam–Ajax

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság36 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól0Gólpassz2Értékelés8,35Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz32Passzpontosság27 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,59Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,68Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Sparta Rotterdam–PEC Zwolle

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap242 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap422 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap511 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,94
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55422040,857,202,992,35
Utolsó 107511040,706,762,472,29
Utolsó 207511040,706,762,472,29
Hazai4 meccs
323perc0gól2gólpassz6,73értékelés
Idegenbeli3 meccs
188perc0gól2gólpassz6,79értékelés
Kezdőként7 meccs
511perc0gól4gólpassz6,76értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 5,72026. 09. 13.
  2. 5,62026. 09. 19.
  3. 8,42026. 10. 10.
  4. 7,02026. 10. 17.
  5. 6,62026. 10. 25.
  6. 7,72026. 10. 28.
  7. 6,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 242 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
71 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
242 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
422 perc5 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,35 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N09.04.–
  2. K09.13.27′
  3. K09.19.62′
  4. K10.10.90′
  5. K10.17.90′
  6. K10.25.90′
  7. K10.28.81′
  8. K11.01.71′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
422perc0gól4gólpassz0,85G+GP / 907,20értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
511perc0gól4gólpassz0,70G+GP / 906,76értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc422
Gól0
Gólpassz4
Átlagértékelés7,20

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc100/1260,00
Gólpassz / 90 perc11/1260,63
Átlagértékelés66/1266,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.