Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Gennaro Borrelli
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Gennaro Borrelli

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc9223,0 perc/meccs
Gól + gólpassz21,96 / 90 perc
Átlagértékelés6,633 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRizesporSüper Lig · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex60,7/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
50 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
1,96
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
66,70 %

Passz és kreativitás

Passz
15
Passzpontosság
3,70 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,98
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,98
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
30,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,98

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
92 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Süper Lig2026Rizespor · Támadó
60,7index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc80 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 902,25 Értékelés6,80 Passzpontosság3,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Cagliari · Támadó
17,2index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc12 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság4 %
82% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Cagliari · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli0–0
Kocaelispor–Rizespor

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–4
Rizespor–Trabzonspor

KezdőF · 72 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz9Passzpontosság4 %Párharc / megnyert18 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Çorum FK–Rizespor

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Rizespor–Fenerbahçe

Csereként beálltF · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Göztepe–Rizespor

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Cagliari–Inter

Csereként beálltF · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cagliari–Arezzo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap72 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap80 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap92 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5492201,966,630,980,98
Utolsó 10492201,966,630,980,98
Utolsó 20492201,966,630,980,98
Hazai3 meccs
92perc2gól0gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli1 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Kezdőként2 meccs
72perc2gól0gólpassz7,30értékelés
Csereként2 meccs
20perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 6,32026. 10. 10.
  3. 7,32026. 10. 26.
  4. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 72 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
72 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
80 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
46,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,98 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.14.–
  2. C08.30.12′
  3. N09.20.–
  4. C10.10.8′
  5. N10.16.–
  6. K10.26.72′
  7. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
92perc2gól0gólpassz1,96G+GP / 906,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
92perc2gól0gólpassz1,96G+GP / 906,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc80
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,80

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.