Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Laturnus
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Laturnus

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc68976,6 perc/meccs
Gól + gólpassz10,13 / 90 perc
Átlagértékelés6,468 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonOrgryte ISAllsvenskan · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex42,7/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,13
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
308
Passzpontosság
34,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,26
Sikeres csel
12
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,27
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
47,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
16
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
689 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Allsvenskan2026Orgryte IS · Középpályás
42,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc689 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,13 Értékelés6,46 Passzpontosság34,30 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–2
Orgryte IS–Mjallby AIF

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság29 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Djurgardens IF–Orgryte IS

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság37 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Orgryte IS–Gais

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert17 / 5Csel / sikeres7 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
BK Hacken–Orgryte IS

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Orgryte IS–Sirius

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz60Passzpontosság50 %Párharc / megnyert18 / 7Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Malmo FF–Orgryte IS

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Orgryte IS–Hammarby FF

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
IFK Goteborg–Orgryte IS

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz38Passzpontosság32 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Orgryte IS–Halmstad

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap162 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap342 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap689 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,42
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55432010,216,390,423,96
Utolsó 109689010,136,460,263,27
Utolsó 209689010,136,460,263,27
Hazai5 meccs
342perc0gól1gólpassz6,24értékelés
Idegenbeli4 meccs
347perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Kezdőként9 meccs
689perc0gól1gólpassz6,46értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 7,22026. 08. 30.
  3. 6,22026. 09. 06.
  4. 6,42026. 09. 13.
  5. 6,12026. 09. 19.
  6. 7,02026. 10. 11.
  7. 6,72026. 10. 18.
  8. 6,22026. 10. 24.
  9. 5,92026. 10. 29.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 72 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
72 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
342 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
689,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.06.90′
  4. K09.13.77′
  5. K09.19.90′
  6. K10.11.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.29.72′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
432perc0gól1gólpassz0,21G+GP / 906,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
689perc0gól1gólpassz0,13G+GP / 906,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc432
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc85/1080,00
Gólpassz / 90 perc30/1080,13
Átlagértékelés63/1086,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.