Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Andresen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Andresen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc37462,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,335 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHam-KamEliteserien · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex31,4/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
125
Passzpontosság
22,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,20
Sikeres csel
7
Cselezési siker
58,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,93
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
52,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
374 perc
Átlagértékelés
6,33
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Ham-Kam · Védő
31,4index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc374 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,33 Passzpontosság22,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–2
KFUM Oslo–Ham-Kam

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság25 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Ham-Kam–Rosenborg

KezdőD · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Ham-Kam–Bodo/Glimt

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Start–Ham-Kam

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz27Passzpontosság26 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Tromso–Ham-Kam

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–5
Ham-Kam–Molde

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Rosenborg–Ham-Kam

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Ham-Kam–Kristiansund BK

Csereként beálltD · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Brann–Ham-Kam

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap263 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap374 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55353000,006,171,272,04
Utolsó 106374000,006,331,201,93
Utolsó 206374000,006,331,201,93
Hazai3 meccs
104perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,11értékelés
Kezdőként5 meccs
353perc0gól0gólpassz6,17értékelés
Csereként1 meccs
21perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 08. 30.
  2. 6,12026. 09. 20.
  3. 6,22026. 10. 11.
  4. –2026. 10. 17.
  5. 6,32026. 10. 24.
  6. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 173 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
173 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
263 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.30.21′
  3. N09.05.–
  4. N09.13.–
  5. K09.20.90′
  6. K10.11.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.83′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
353perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,17értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
374perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc353
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,17

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc77/1000,00
Gólpassz / 90 perc79/1000,00
Átlagértékelés56/1006,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.