Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Calò
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Calò

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc59454,0 perc/meccs
Gól + gólpassz50,76 / 90 perc
Átlagértékelés7,757 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFrosinoneSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex75,9/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
0
Gól / 90
0,76
Gólpassz / 90
0
Lövés
19
Kaput talál
9
Lövés pontossága
47,40 %
Gólkonverzió
26,30 %

Passz és kreativitás

Passz
376
Passzpontosság
46,50 %
Kulcspassz
24
Kulcspassz / 90
3,64
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,91
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
54,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
594 perc
Átlagértékelés
7,75
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,302026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat4egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Frosinone · Középpályás
75,9index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc594 Gól5 Gólpassz0 G+GP / 900,76 Értékelés7,75 Passzpontosság46,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Frosinone · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
59% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–0
Frosinone–Torino

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz56Passzpontosság42 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Frosinone–Lecce

KezdőM · 77 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz51Passzpontosság41 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–4
Atalanta–Frosinone

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz68Passzpontosság54 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Frosinone–Sassuolo

KezdőM · 80 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz66Passzpontosság54 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Napoli–Frosinone

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz66Passzpontosság56 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Frosinone–Como

KezdőM · 79 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés8Kulcspassz6Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Frosinone–Venezia

KezdőM · 88 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz30Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Sassuolo–Frosinone

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Fiorentina–Frosinone

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Frosinone–Juventus

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Frosinone–Juve Stabia

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap257 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap427 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap594 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,62
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55427400,847,813,160,84
Utolsó 1010594500,766,783,640,91
Utolsó 2011594500,766,783,640,91
Hazai7 meccs
414perc4gól0gólpassz7,88értékelés
Idegenbeli4 meccs
180perc1gól0gólpassz4,94értékelés
Kezdőként11 meccs
594perc5gól0gólpassz6,78értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 0,02026. 09. 02.
  4. 7,22026. 09. 06.
  5. 8,02026. 09. 20.
  6. 6,52026. 10. 10.
  7. 8,22026. 10. 16.
  8. 8,32026. 10. 25.
  9. 7,82026. 10. 29.
  10. 8,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 257 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
257 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
427 perc5 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
118,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.29.–
  3. K09.02.0′
  4. K09.06.88′
  5. K09.20.79′
  6. K10.10.90′
  7. K10.16.80′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.77′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
427perc4gól0gólpassz0,84G+GP / 907,81értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
594perc5gól0gólpassz0,76G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc427
Gól4
Gólpassz0
Átlagértékelés7,81

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc8/1540,76
Gólpassz / 90 perc96/1540,00
Átlagértékelés3/1547,75

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.