Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Obert
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Obert

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc93766,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,10 / 90 perc
Átlagértékelés6,6111 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCagliariSerie A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex49,0/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
593
Passzpontosság
70,60 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,06
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
23
Labdaszerzés
14
Védőakció / 90
3,55
Megnyert párharc
40
Párharcsiker
56,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
937 perc
Átlagértékelés
6,61
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Cagliari · Védő
49,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc630 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés6,57 Passzpontosság26,20 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Nemzetek Ligája2026Slovakia · Védő
47,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc262 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,02 Passzpontosság104,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Cagliari · Védő
8,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,68 Passzpontosság52 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli2–1
Lazio–Cagliari

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,24Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,07Kulcspassz6Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság23 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cagliari–Bologna

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Monza–Cagliari

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,67Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság34 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Cagliari–Juventus

KezdőD · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Moldova–Slovakia

KezdőD · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz76Passzpontosság73 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Slovakia–Kazakhstan

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz136Passzpontosság127 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Slovakia–Moldova

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,07Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz104Passzpontosság98 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Udinese–Cagliari

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Atalanta–Cagliari

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz39Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cagliari–Lecce

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Cagliari–Hellas Verona

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,68Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz61Passzpontosság52 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Cagliari–Inter

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz35Passzpontosság30 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cagliari–Arezzo

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap436 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap937 perc14 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,67
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55354010,256,221,785,59
Utolsó 1010712010,136,571,264,30
Utolsó 2014937010,106,611,063,55
Hazai8 meccs
489perc0gól0gólpassz6,86értékelés
Idegenbeli6 meccs
448perc0gól1gólpassz6,31értékelés
Kezdőként14 meccs
937perc0gól1gólpassz6,61értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 12.
  2. –2026. 09. 19.
  3. 7,12026. 09. 26.
  4. 7,02026. 09. 29.
  5. 7,02026. 10. 06.
  6. 6,92026. 10. 11.
  7. 5,72026. 10. 19.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 7,12026. 10. 27.
  10. 5,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
354 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
937,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.96′
  2. K09.19.–
  3. K09.26.90′
  4. K09.29.90′
  5. K10.06.82′
  6. K10.11.84′
  7. K10.19.90′
  8. K10.24.–
  9. K10.27.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
354perc0gól1gólpassz0,25G+GP / 906,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
712perc0gól1gólpassz0,13G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc354
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc104/1240,00
Gólpassz / 90 perc100/1240,00
Átlagértékelés49/1246,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.