Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Karim
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Karim

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc80780,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,11 / 90 perc
Átlagértékelés6,8810 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTogoAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex52,8/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
2
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
8,30 %

Passz és kreativitás

Passz
375
Passzpontosság
34,50 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,12
Sikeres csel
10
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
26
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,68
Megnyert párharc
58
Párharcsiker
54,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
18
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
807 perc
Átlagértékelés
6,88
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
52,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,50 Értékelés7,32 Passzpontosság28,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Ligue 12026Estac Troyes · Középpályás
48,7index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc627 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,77 Passzpontosság36,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–0
Estac Troyes–Le Mans

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,06Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság46 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Toulouse–Estac Troyes

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Estac Troyes–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz49Passzpontosság41 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Estac Troyes–Marseille

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Zambia–Togo

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz31Passzpontosság22 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Togo–Burundi

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz46Passzpontosság33 %Párharc / megnyert17 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Angers–Estac Troyes

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz46Passzpontosság34 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Lille–Estac Troyes

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–6
Estac Troyes–Strasbourg

KezdőM · 84 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Lorient–Estac Troyes

Csereként beálltM · 15 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap348 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap807 perc10 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55438000,006,620,414,52
Utolsó 1010807100,116,881,123,68
Utolsó 2010807100,116,881,123,68
Hazai5 meccs
432perc1gól0gólpassz7,15értékelés
Idegenbeli5 meccs
375perc0gól0gólpassz6,62értékelés
Kezdőként9 meccs
792perc1gól0gólpassz6,90értékelés
Csereként1 meccs
15perc–gól–gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 29.
  2. 7,52026. 09. 06.
  3. 6,72026. 09. 13.
  4. 6,72026. 09. 19.
  5. 8,22026. 09. 25.
  6. 6,42026. 09. 29.
  7. 6,22026. 10. 11.
  8. 6,82026. 10. 17.
  9. 6,62026. 10. 25.
  10. 7,12026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
348 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
807,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.29.15′
  2. K09.06.84′
  3. K09.13.90′
  4. K09.19.90′
  5. K09.25.90′
  6. K09.29.90′
  7. K10.11.78′
  8. K10.17.90′
  9. K10.25.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
438perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,62értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
807perc1gól0gólpassz0,11G+GP / 906,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc438
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,62

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc96/1280,00
Gólpassz / 90 perc95/1280,00
Átlagértékelés42/1286,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.