Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Soulé
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Soulé

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc97064,7 perc/meccs
Gól + gólpassz90,84 / 90 perc
Átlagértékelés7,2315 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS RomaSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex75,8/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
5
Gól / 90
0,37
Gólpassz / 90
0,46
Lövés
36
Kaput talál
17
Lövés pontossága
47,20 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
614
Passzpontosság
40 %
Kulcspassz
25
Kulcspassz / 90
2,32
Sikeres csel
25
Cselezési siker
52,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,30
Megnyert párharc
50
Párharcsiker
47,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
970 perc
Átlagértékelés
7,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,462026. 10. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Serie A2026AS Roma · Támadó
75,8index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc574 Gól3 Gólpassz3 G+GP / 900,94 Értékelés7,42 Passzpontosság43,50 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026AS Roma · Középpályás
61,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc266 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 901,02 Értékelés7,14 Passzpontosság35,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Argentina · Középpályás
31,8index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc45 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság41 %
82% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025AS Roma · Támadó
35,9index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc85 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,80 Passzpontosság27,80 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli3–2
Manchester United–AS Roma

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz47Passzpontosság35 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres6 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Udinese–AS Roma

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés7,85Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz53Passzpontosság48 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Napoli–AS Roma

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz68Passzpontosság60 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Slovan Bratislava

KezdőF · 39 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
AS Roma–Genoa

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,99Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz56Passzpontosság48 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres5 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–4
AS Roma–Real Madrid

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,46Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Como–AS Roma

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai7–0
Argentina–Burkina Faso

Csereként beálltM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
AS Roma–Inter

KezdőF · 93 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz52Passzpontosság43 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fenerbahçe–AS Roma

KezdőM · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőF · 36 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,40Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 3Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lecce–AS Roma

KezdőF · 60 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Fiorentina

Csereként beálltF · 36 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Hellas Verona–AS Roma

KezdőF · 72 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
AS Roma–Lazio

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap169 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap541 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap885 perc13 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,65
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55388220,937,312,550,93
Utolsó 1010753240,727,292,270,96
Utolsó 2015970450,847,232,321,30
Hazai9 meccs
505perc1gól3gólpassz7,34értékelés
Idegenbeli6 meccs
465perc3gól2gólpassz7,05értékelés
Kezdőként12 meccs
876perc4gól5gólpassz7,30értékelés
Csereként3 meccs
94perc–gól0gólpassz6,93értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 10.
  2. 7,52026. 09. 19.
  3. 6,92026. 10. 04.
  4. 8,52026. 10. 14.
  5. 7,02026. 10. 17.
  6. 7,02026. 10. 20.
  7. 8,22026. 10. 24.
  8. 6,92026. 10. 27.
  9. 7,92026. 10. 31.
  10. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 349 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
169 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
349 perc4 kezdés · 4 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
541 perc7 kezdés · 6 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
107,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.93′
  2. C10.04.45′
  3. N10.11.–
  4. K10.14.63′
  5. K10.17.90′
  6. K10.20.39′
  7. K10.24.90′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.79′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
388perc2gól2gólpassz0,93G+GP / 907,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
753perc2gól4gólpassz0,72G+GP / 907,29értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc388
Gól2
Gólpassz2
Átlagértékelés7,31

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.