Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Domagoj Bukvić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Domagoj Bukvić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc49261,5 perc/meccs
Gól + gólpassz20,37 / 90 perc
Átlagértékelés6,777 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNK OsijekHNL · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,5/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,18
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
10
Kaput talál
2
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
134
Passzpontosság
17,10 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
2,01
Sikeres csel
5
Cselezési siker
35,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,74
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
40,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,37

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
492 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,512026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
HNL2026NK Osijek · Középpályás
57,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc492 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,37 Értékelés6,77 Passzpontosság17,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–1
NK Osijek–Rudes

KezdőM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
NK Osijek–HNK Gorica

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
NK Osijek–Istra 1961

KezdőM · 56 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,95Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
NK Varazdin–NK Osijek

KezdőM · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz5Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert14 / 3Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
NK Osijek–Dinamo Zagreb

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,51Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz28Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
HNK Rijeka–NK Osijek

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,62Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / –Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap24 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap80 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap492 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,86
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55267110,676,972,363,37
Utolsó 108492110,376,772,012,74
Utolsó 208492110,376,772,012,74
Hazai5 meccs
260perc1gól1gólpassz6,99értékelés
Idegenbeli3 meccs
232perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Kezdőként8 meccs
492perc1gól1gólpassz6,77értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 23.
  2. 7,02026. 08. 30.
  3. 5,62026. 09. 05.
  4. 8,52026. 09. 12.
  5. 6,92026. 09. 19.
  6. 6,02026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,52026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 24 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
24 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
80 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
246,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,37 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.45′
  2. K08.30.90′
  3. K09.05.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.97′
  6. K10.10.56′
  7. K10.17.–
  8. K10.25.24′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
267perc1gól1gólpassz0,67G+GP / 906,97értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
492perc1gól1gólpassz0,37G+GP / 906,77értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc267
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,97

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc62/840,00
Gólpassz / 90 perc53/840,00
Átlagértékelés47/846,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.