Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ibrahim Diakité
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ibrahim Diakité

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc55269,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,287 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGuineaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex27,0/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
245
Passzpontosság
35,90 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
3,75
Megnyert párharc
44
Párharcsiker
59,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
552 perc
Átlagértékelés
6,28
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
27,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc27 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,05 Passzpontosság6 %
82% adatlefedettségStabil forma
Jupiler Pro League2026Cercle Brugge · Védő
41,0index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc525 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság36,70 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–1
Cercle Brugge–Antwerp

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Cercle Brugge–Anderlecht

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
South Africa–Guinea

KezdőD · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Charleroi–Cercle Brugge

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság37 %Párharc / megnyert23 / 14Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
OH Leuven–Cercle Brugge

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság20 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Cercle Brugge–Gent

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz63Passzpontosság52 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Cercle Brugge–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap161 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap161 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap552 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55368000,006,190,003,18
Utolsó 108552000,006,280,003,75
Utolsó 208552000,006,280,003,75
Hazai3 meccs
274perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Idegenbeli5 meccs
278perc0gól0gólpassz6,08értékelés
Kezdőként8 meccs
552perc0gól0gólpassz6,28értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,92026. 08. 29.
  3. 6,22026. 09. 06.
  4. 6,12026. 09. 12.
  5. 5,92026. 09. 19.
  6. 6,12026. 09. 26.
  7. 6,22026. 10. 25.
  8. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 161 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
161 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
161 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.14.–
  2. K08.23.–
  3. K08.29.94′
  4. K09.06.90′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K09.26.27′
  8. N10.10.–
  9. K10.25.71′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
368perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,19értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
552perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,28értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc278
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,20

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc68/1020,00
Gólpassz / 90 perc68/1020,00
Átlagértékelés72/1026,36

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.