Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Watanabe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Watanabe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc84064,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,7712 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFeyenoordEredivisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,0/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
3
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
564
Passzpontosság
64,20 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,64
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
2,36
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
58,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
840 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Feyenoord · Védő
47,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc700 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,05 Passzpontosság69,60 %
98% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Feyenoord · Védő
38,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc140 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,22 Passzpontosság23,20 %
88% adatlefedettségStabil forma
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai0–3
Feyenoord–Inter

KezdőD · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Feyenoord–Fortuna Sittard

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,22Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz94Passzpontosság89 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
PSV Eindhoven–Feyenoord

KezdőD · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Betis–Feyenoord

KezdőD · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Telstar–Feyenoord

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz48Passzpontosság47 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Feyenoord–Como

KezdőD · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Japan–Uruguay

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Feyenoord–Utrecht

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság61 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–7
PEC Zwolle–Feyenoord

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz74Passzpontosság69 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Barcelona–Feyenoord

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság31 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
NEC Nijmegen–Feyenoord

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Feyenoord–ADO Den Haag

KezdőD · 94 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7Kulcspassz4Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz106Passzpontosság105 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Cambuur–Feyenoord

KezdőD · 67 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz51Passzpontosság42 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Feyenoord–GO Ahead Eagles

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap118 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap319 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap840 perc13 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55308000,006,530,003,21
Utolsó 1010679000,006,710,272,78
Utolsó 2013840000,006,770,642,36
Hazai6 meccs
313perc0gól0gólpassz6,78értékelés
Idegenbeli7 meccs
527perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Kezdőként13 meccs
840perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 09. 05.
  2. 6,22026. 09. 09.
  3. 7,72026. 09. 13.
  4. 7,42026. 09. 20.
  5. 6,22026. 10. 14.
  6. 6,22026. 10. 17.
  7. 6,42026. 10. 21.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 7,22026. 10. 31.
  10. 6,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 207 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
118 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
207 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
319 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.90′
  4. N09.24.–
  5. K10.14.11′
  6. K10.17.90′
  7. K10.21.11′
  8. K10.25.89′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.28′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
308perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
679perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc308
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc90/1800,00
Gólpassz / 90 perc90/1800,00
Átlagértékelés108/1806,22

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.