Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Zalán Márk Kerezsi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Zalán Márk Kerezsi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc41652,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,43 / 90 perc
Átlagértékelés6,845 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMTK BudapestNB I · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex49,7/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
12
Kaput talál
5
Lövés pontossága
41,70 %
Gólkonverzió
8,30 %

Passz és kreativitás

Passz
81
Passzpontosság
14 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,65
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,65
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
49 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
416 perc
Átlagértékelés
6,84
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,902026. 08. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
NB I2026MTK Budapest · Támadó
49,7index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc416 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,43 Értékelés6,84 Passzpontosság14 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
MTK Budapest–Vasas

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Paks–MTK Budapest

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
MTK Budapest–Győri ETO FC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
MTK Budapest–Kisvárda FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 3Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Debreceni VSC–MTK Budapest

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Gól1Gólpassz1Értékelés8,90Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz25Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap158 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap236 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap416 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 1,04
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55236000,006,380,380,00
Utolsó 108416110,436,840,650,65
Utolsó 208416110,436,840,650,65
Hazai4 meccs
180perc1gól1gólpassz7,52értékelés
Idegenbeli4 meccs
236perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Kezdőként8 meccs
416perc1gól1gólpassz6,84értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 8,92026. 08. 07.
  2. –2026. 08. 28.
  3. 6,12026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 20.
  5. 6,32026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 16.
  7. 6,42026. 10. 25.
  8. 6,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 158 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
85 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
158 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
236 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
208,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.07.90′
  2. K08.28.–
  3. K09.05.90′
  4. K09.20.–
  5. K10.10.78′
  6. K10.16.–
  7. K10.25.73′
  8. K10.31.85′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
236perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,38értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
416perc1gól1gólpassz0,43G+GP / 906,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc236
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,38

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc37/390,00
Gólpassz / 90 perc30/390,00
Átlagértékelés26/396,38

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.