Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Y. Sugawara
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Y. Sugawara

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc16132,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,304 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCagliariSerie A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex26,4/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
52
Passzpontosság
12,50 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,56
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,68
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
161 perc
Átlagértékelés
6,30
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Cagliari · Védő
26,4index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc161 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság12,50 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli2–1
Lazio–Cagliari

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cagliari–Bologna

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Monza–Cagliari

KezdőD · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,77Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Cagliari–Juventus

KezdőD · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Udinese–Cagliari

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Atalanta–Cagliari

Csereként beálltD · 28 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap89 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap133 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap161 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55161000,005,040,561,68
Utolsó 105161000,005,040,561,68
Utolsó 205161000,005,040,561,68
Hazai1 meccs
21perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli4 meccs
140perc0gól0gólpassz4,67értékelés
Kezdőként4 meccs
133perc0gól0gólpassz4,57értékelés
Csereként1 meccs
28perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 12.
  2. 6,52026. 10. 11.
  3. 5,82026. 10. 19.
  4. 6,02026. 10. 27.
  5. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 89 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
89 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
133 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. C09.12.28′
  2. N09.19.–
  3. K10.11.21′
  4. K10.19.23′
  5. N10.24.–
  6. K10.27.89′
  7. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
161perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
161perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,04értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc133
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.