Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Zieliński
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Zieliński

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc86450,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,31 / 90 perc
Átlagértékelés7,0214 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPolandNemzetek Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex60,5/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,10 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,31
Gólpassz / 90
0
Lövés
27
Kaput talál
8
Lövés pontossága
29,60 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
576
Passzpontosság
49,30 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
1,56
Sikeres csel
11
Cselezési siker
57,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,08
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
49,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
864 perc
Átlagértékelés
7,02
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Poland · Középpályás
60,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc327 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,28 Értékelés7,24 Passzpontosság58,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Inter · Középpályás
49,4index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc310 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,29 Értékelés6,94 Passzpontosság46,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Inter · Középpályás
47,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc227 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,40 Értékelés6,91 Passzpontosság34,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Inter · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Idegenbeli0–3
Feyenoord–Inter

KezdőM · 78 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz42Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
AC Milan–Inter

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Venezia–Inter

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,40Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz59Passzpontosság55 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Inter–Fiorentina

KezdőM · 12 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,79Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Inter–Shakhtar Donetsk

KezdőM · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Bologna–Inter

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–4
Inter–Club Brugge KV

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság42 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Inter–Parma

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz5Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz61Passzpontosság56 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–0
Poland–Romania

KezdőM · 71 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz81Passzpontosság71 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Sweden–Poland

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz44Passzpontosság42 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz62Passzpontosság58 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
AS Roma–Inter

KezdőM · 93 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz43Passzpontosság41 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Real Madrid–Inter

KezdőM · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság24 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Inter–Napoli

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz63Passzpontosság63 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Cagliari–Inter

Csereként beálltM · 25 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Bologna–Inter

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Inter–Hellas Verona

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap186 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap407 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap864 perc16 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55229200,797,151,181,57
Utolsó 1010478300,566,342,072,45
Utolsó 2017864300,316,551,562,08
Hazai7 meccs
364perc2gól0gólpassz6,06értékelés
Idegenbeli10 meccs
500perc1gól0gólpassz6,98értékelés
Kezdőként16 meccs
839perc3gól0gólpassz6,52értékelés
Csereként1 meccs
25perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,22026. 10. 02.
  2. 7,02026. 10. 05.
  3. 0,02026. 10. 10.
  4. 6,12026. 10. 13.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,52026. 10. 21.
  7. 7,82026. 10. 25.
  8. 7,42026. 10. 28.
  9. 5,92026. 10. 31.
  10. 8,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 198 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
96 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
198 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
317 perc8 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
288,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K10.02.71′
  2. K10.05.90′
  3. K10.10.0′
  4. K10.13.88′
  5. K10.17.–
  6. K10.21.31′
  7. K10.25.12′
  8. K10.28.90′
  9. K10.31.18′
  10. K11.03.78′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
229perc2gól0gólpassz0,79G+GP / 907,15értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
478perc3gól0gólpassz0,56G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc229
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,15

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc38/2120,40
Gólpassz / 90 perc72/2120,00
Átlagértékelés57/2126,91

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.