Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Seko
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Seko

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc65272,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,738 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLe HavreLigue 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex40,5/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
401
Passzpontosság
46,90 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
16
Védőakció / 90
3,04
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
47,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
1
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
652 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,252026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Le Havre · Védő
40,5index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc511 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,72 Passzpontosság48,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Kirin Cup2026Japan · Védő
46,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,85 Passzpontosság48 %
84% adatlefedettségStabil forma
29,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc51 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság30 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–0
Lille–Le Havre

KezdőD · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai2–1
Japan–New Zealand

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Japan–Ecuador

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Japan–Uruguay

KezdőD · 51 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz32Passzpontosság30 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Toulouse–Le Havre

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz61Passzpontosság58 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Le Havre–Angers

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,25Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz58Passzpontosság52 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,99Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz61Passzpontosság53 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Lyon–Le Havre

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Le Havre–Monaco

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz46Passzpontosság37 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap61 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap382 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap652 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55292000,006,440,003,39
Utolsó 109652000,006,730,833,04
Utolsó 209652000,006,730,833,04
Hazai6 meccs
411perc0gól0gólpassz6,92értékelés
Idegenbeli3 meccs
241perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Kezdőként9 meccs
652perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 23.
  2. 6,92026. 08. 29.
  3. 7,02026. 09. 05.
  4. 7,32026. 09. 12.
  5. 6,52026. 09. 19.
  6. 6,62026. 09. 24.
  7. 6,92026. 10. 01.
  8. –2026. 10. 05.
  9. 5,82026. 10. 10.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 151 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
61 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
151 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
292 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.90′
  2. K08.29.90′
  3. K09.05.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.90′
  6. K09.24.51′
  7. K10.01.90′
  8. K10.05.–
  9. K10.10.61′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
292perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
652perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc292
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc35/870,00
Gólpassz / 90 perc38/870,00
Átlagértékelés34/876,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.