Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Diakité
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Diakité

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc42146,8 perc/meccs
Gól + gólpassz81,71 / 90 perc
Átlagértékelés7,419 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSturm GrazBundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex76,7/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
77,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
8
Gólpassz
0
Gól / 90
1,71
Gólpassz / 90
0
Lövés
19
Kaput talál
11
Lövés pontossága
57,90 %
Gólkonverzió
42,10 %

Passz és kreativitás

Passz
67
Passzpontosság
6,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,43
Sikeres csel
4
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,64
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
32,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,43

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
421 perc
Átlagértékelés
7,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,432026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen33 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Sturm Graz · Támadó
76,7index / 100
Meccs6 Kezdő4 Perc319 Gól7 Gólpassz0 G+GP / 901,97 Értékelés7,69 Passzpontosság6,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Sturm Graz · Támadó
52,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc102 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,88 Értékelés6,85 Passzpontosság4,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–1
Wolfsberger AC–Sturm Graz

KezdőF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Sturm Graz–Ried

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Sturm Graz–Marseille

KezdőF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,61Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Sturm Graz–Grazer AK

KezdőF · 60 perc

Gól3Gólpassz0Értékelés9,43Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 4Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Bournemouth–Sturm Graz

KezdőF · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Austria Vienna–Sturm Graz

KezdőF · 64 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert18 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Red Bull Salzburg–Sturm Graz

Csereként beálltF · 32 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Sturm Graz–Rennes

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sturm Graz–Lask Linz

Csereként beálltF · 40 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap123 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap321 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap421 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,96
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55257501,757,550,350,70
Utolsó 109421801,717,410,430,64
Utolsó 209421801,717,410,430,64
Hazai5 meccs
251perc5gól0gólpassz7,58értékelés
Idegenbeli4 meccs
170perc3gól0gólpassz7,20értékelés
Kezdőként7 meccs
349perc7gól0gólpassz7,51értékelés
Csereként2 meccs
72perc1gól0gólpassz7,05értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 09. 13.
  2. 6,72026. 09. 16.
  3. 6,52026. 09. 20.
  4. 8,22026. 10. 10.
  5. 6,32026. 10. 15.
  6. 9,42026. 10. 18.
  7. 7,62026. 10. 22.
  8. 6,62026. 10. 25.
  9. 7,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 168 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
168 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
321 perc6 kezdés · 7 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
52,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,43 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. C09.13.40′
  2. K09.16.28′
  3. C09.20.32′
  4. K10.10.64′
  5. K10.15.29′
  6. K10.18.60′
  7. K10.22.45′
  8. K10.25.78′
  9. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
257perc5gól0gólpassz1,75G+GP / 907,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
421perc8gól0gólpassz1,71G+GP / 907,41értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc257
Gól5
Gólpassz0
Átlagértékelés7,55

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc1/431,97
Gólpassz / 90 perc29/430,00
Átlagértékelés1/437,69

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.